Alumiiniumist välisuksed

Parim valik sinu kodule

 

Alumiiniumist välisuks sobib neile, kes soovivad ühendada ilusat ja omapärast disaini, kindlustunnet kodus ning head soojapidavust.

Alumiiniumuksed eristuvad plast- ja puitustest oma vähese hooldusvajaduse poolest – ka mitmete aastate pärast näeb alumiiniumuks välja nagu uus, ei hakka mädanema ning vaja üle värvimist.

Lisaks pakuvad uusi tehnoloogiad kasutavad alumiiniumuksed sinu kodule head soojuspidavust ja turvatunnet.

Disain vastavalt sinu soovile

Sobiva alumiiniumukse saad endale valida meie laia valikuga standardsete disainuste seast, kuid soovi korral võid luua täiesti omanäolise disaini kasutades laia värvivalikut.

Valides välisukse koos garaažiuksega, saad luua oma kodu visiitkaardile harmoonilise disainiga välimuse.

Alumiiniumist välisuksele saad lisada omanäolisust ja tuppa lisavalgust valides just endale sobiva ukseklaasi meie laiast valikust.

Kodu, mis hoiab sooja ja turvatunnet

Kaasaegsetel tehnoloogiatel valmistatud alumiiniumist uksed pakuvad väga head, kuni kolmekordset tihendust kogu ukseava ulatuses, lisaks on uks varustatud uuendusliku magnetilise lävepakuga.

Alumiiniumraamid ja -lehed on isoleeritud freoonivaba PU vahuga, pakkudes tänapäeva ehitusnõuetega vastavuses olevat soojapidavust (U väärtused: RD80 – 0,68 W/m²K*, RD100 – 0,65 W/m²K*.

Alumiiniumist välisuks kaitseb sinu kodu sissetungijate eest tänu väga vastupidavale materjalivalikule, alumiiniumukselehe väliminekülg on valmistatud 2,5mm paksusest alumiiniumlehest.  Alumiiniumustele sobivad laias valikus kolme kuni viie punkti lukud, nii elektrimootoriga kui ilma. Uksed on ühildatavad ka sõrmejälje skanneri ja koodlukkudega.

Ukseklaasid ja külgelemendid on kolmekordse klaasiga, lisades valgust sinu esikusse loovutamata soojapidavuse ja turvalisuse arvelt.