Korteri välisuksed ja siseuksed Nelgi tee 5/ Hüatsindi 1

Vaata lisaks ka www.viimsimajad.ee

 


OBJEKT : Nelgi tee 5 / Hüatsindi tee 1 kortermajad Viimsis

Selle hoone ehitaja tellis meie käest terve maja siseuste tarne. Tegime koostööd ka sisekujundajaga, et tulemus jääks visuaalselt nauditav ning siseuksed sobituksid hoone ilmega. Hoolikalt sai valitud nii uste materjal kui ka viimistlus. Hoonesse kavandati 2,3 ja 4 toalised korterid.

Korteritele tarnisime tule ja helikindlad korteri välisuksed, mille katsime tammespooniga . Siseuksed sai toodetud kolme eri tooni hele peits, tume peits ja naturaalne tammespoon.

Lisaks siseustele paigaldasime projektis ettenähtud kohtadesse tammespoon tehnoruumi uksed.

Meie tööprotsessi kuulus uste tootmine ja tarne. Uksed Lukud OÜ korraldas uste ladustamise ja tranpordi just siis, kui selleks oli õige aeg.

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu siseustega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja. Kuna hoonele paigaldati heli-ja tulekindlad siseuksed, siis kooskõlastasime oma tööd ka Päästeametiga.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.