MERIMETSA NAKKUSKESKUSE SISEUKSED JA VÄLISUKSED

 


OBJEKT : Merimetsa Nakkuskeskuse 1 korrus

Selle hoone renoveerija tellis meie käest 1 korruse  siseuste tarne ja paigaldamise, samuti lukustuse koos paigaldusega. Koos ehitajaga valisime välja sobiliku lahendusega uksed ja lukustuse. Hoones renoveeriti nakkuskeskuse 1 korrus.

Objektile said paigaldatud uksed kabinettidele ja palatitele samuti metallist vaheuksed ja tuletõkkeuksed. Kõigile ustele valisime välja sobiva lukustuse ja sarjastasime südamikud  mastervõtme süsteemi.

 

Meie tööprotsessi kuulus uste tarnimine ja paigaldamine algusest lõpuni. Kõigile ustele sai paigaldatud ukselukud ja vaheustele ukseavamiseks automaatika.Uksed Lukud OÜ spetsialistid viisid läbi usteavade mõõdistamise ning paigalduse. Lisaks sellele korraldasime uste ladustamise ja tranpordi just siis, kui selleks oli õige aeg.

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu siseustega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.