LAMINAAT SISEUKSED HOTELL oLÜMPIA TERVISEKESKUSELE 26 KORRUSEL 

Vaata lisaks ka www.radissonblu.com


OBJEKT : Hotell Olümpia 26 korruse tervisekeskus

Selle objekti renoveerija tellis meie käest tervisekeskusele uued uksed ja seinapaneelid. Koostöös lukufirmaga sai paigaldatud ustele VingCard lukustus. Uksed muutis eriliseks sisekujundaja poolt valitud  Abet Laminati 330 Wenge Nutshell wenge, peithinged, laskuvad lävepakud ja Corian materjalist Night Sky viimistlusega lävepakud, uksesisesed uksesulgurid.

Objektile tarnisime EI 30 tulekindlad uksed, 40dB helikindlad uksed. Samuti olid osad uksed niiskuskindlamad. Ukseliistud ja ukseleng said kaetud tammespooniga ning peitsiga toonitud ukselehega samasse tooni

Meie tööprotsessi kuulus uste tootmine ja tarnimine. Uksed Lukud OÜ spetsialistid viisid läbi ukseavade mõõdistamise. Lisaks sellele korraldasime uste ladustamise ja tranpordi just siis, kui selleks oli õige aeg.

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu siseustega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja. Kuna hoonele paigaldati heli-ja tulekindlad siseuksed, siis kooskõlastasime oma tööd ka Päästeametiga.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.