SISEUKSED KORTER- JA ÄRIMAJALE POORDI 1 TALLINNAS

Vaata lisaks ka www.poordi.ee


OBJEKT : Poordi 1, Tallinn. Korterite ja äripindadega eksklusiivne hoone

Selle hoone ehitaja tellis meie käest terve maja siseuste tootmise ja paigaldamise. Tegime koostööd ka sisekujundajaga, et tulemus jääks visuaalselt nauditav ning siseuksed sobituksid hoone ilmega. Hoolikalt sai valitud nii uste materjal, toon kui ka aksessuaarid. Hoonesse kavandati korterid ja äripinnad.

Korteritele ja äripindadele tarnisime tule ning helikindlad uksed, mille katsime tammespooniga ja toonisime valge peitsiga. Siseuksed tootsime seinapaksuste sügavate lengidega saavutamaks nägusat lõpptulemust.

Kõikidele siseustele paigaldasime vastavalt tellja soovilie peithinged, ukseliistud ja magnetlukud koos sinna juurde kuuluvate aksessuaaridega.

Lisaks siseustele paigaldasime projektis ettenähtud kohtadesse erimõõdulised ja tulekindlad sahti luugid.

Meie tööprotsessi kuulus uste tootmine ja paigaldamine algusest lõpuni. Uksed Lukud OÜ spetsialistid viisid läbi usteavade mõõdistamise ning paigalduse. Lisaks sellele korraldasime uste ladustamise ja tranpordi just siis, kui selleks oli õige aeg.

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu siseustega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja. Kuna hoonele paigaldati heli-ja tulekindlad siseuksed, siis kooskõlastasime oma tööd ka Päästeametiga.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.