LAMINAAT SISEUKSED ANNIKESE LASTEAIALE TARTUS

 


OBJEKT : Annikese lasteaed Tartus

Köögi ja wc renoveerija tellis meie käest laminaat siseuksed ja lukustuse. Lasteaias asendati vanad uksed tulekindlate puidust ja 29dB laminaat siseustega.

Annikese lasteaiale tarnisime EI30 puidust tuletõkkeukse ning  29dB laminaat siseuksed piirdeliistudega. Kõikidele ustele sai paigaldatud lukustus ja uksesulgurid.

 

Meie tööprotsessi kuulus uste ja lukustuse tarnimine ning paigaldus. Uksed Lukud OÜ spetsialistid viisid läbi usteavade mõõdistamise, valisime lasteaiale sobiliku lukustuse ja sarjastasime lukud. Lisaks sellele korraldasime uste transpordi just siis, kui selleks oli õige aeg.

 

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu siseustega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja. Kuna hoonele paigaldati tulekindlad siseuksed siis kooskõlastati  tööd ka Päästeametiga.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.