SISEUKSED LASTEAIALE VÄIKE-POSTI 8 PÄRNUS

 


OBJEKT : Väike-Posti 8, Pärnu lasteaed

Selle hoone renoveerija tellis meie käest kõik lasteaia siseuksed, lukustuse  ja paigaldamise. Hoonesse  luuakse 68 uut lasteaiakohta, mis annab võimaluse laste heal tasemel hoiuks.

 

Väike-Posti 8 lasteaiale tarnisime EI30 tuletõkkeuksed ning 29dB massiivsed uksed koos piirdeliistudega. Kõikidele ustele sai paigaldatud lukustus ja vajadusel uksesulgurid. Välisustele paigaldasime kitsasprofiil solenoid lukustuse kaartiga avamiseks. Alumiiniumprofiil  välisuste tarnija tegi uksed eksikombel ilma lukustuse avadetta ning meie ülessandeks jäi lisaks avade freesimine.

 

Meie tööprotsessi kuulus uste ja lukustuse tarnimine ning paigaldamine algusest lõpuni. Uksed Lukud OÜ spetsialistid viisid läbi usteavade mõõdistamise ning paigalduse, valisime lasteaiale sobiliku lukustuse ja sarjastasime lukud. Lisaks sellele korraldasime uste tranpordi just siis, kui selleks oli õige aeg.

 

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu siseustega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja. Kuna hoonele paigaldati heli-ja tulekindlad siseuksed siis kooskõlastati  tööd ka Päästeametiga.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.