SISEUKSED SWEDBANK KONTOR KARAMELLI 6 TALLINNAS

 


OBJEKT : Karamelli 6, Tallinn. Swedbank kontorihoone 2 ja 3 korruse siseuksed

Ruumide renoveerija tellis meie käest siseuksed  Swedpanga 2 ja 3 korruse ruumidele.

Uued avatäited said paigaldatud üldkasutatavatele ruumidele. Koostöös sisearhitektiga valmisid kirju laminaatkattega uksed ning tumehallid uksed, mis ideaalselt sobisid nii koridori kui ruumi sisese värvilahendusega.

Lisaks valmistasime ja paigaldasime büroo ruumidele kvaliteetsed massiivse sisuga tammespoon kattega helikindlad uksed.

Antud objekti eripäraks oli renoveeritavate ruuumide kõikide avade erinev sügavus. Nagu ikka vanade majade puhul võib üks ava teisest erineda 2 mm või lausa 5 cm.  Lõplik ukse lengi laius  selgus alles seinaviimistluse valmimisel. Sellel hetkel oleks olnud hilja alles alustada avatäidete tellimisega. Pakkusime välja ja teostasime tööd, mille käigus alguses sai tellitud standardse lengisügavusega avatäited ning paigalduse käigus laiendati lengi vastavalt iga ava laiusele. Tulemus jäi visuaalselt kena ning iga ava sai mõõdule vastava lengi.

Meie tööprotsessi kuulus uste tootmine ja paigaldamine algusest lõpuni. Uksed Lukud OÜ spetsialistid viisid läbi usteavade mõõdistamise ning paigalduse. Lisaks sellele korraldasime uste ladustamise ja transpordi objektile just siis, kui selleks oli õige aeg.

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu siseustega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.