EI30 tuletõkkeuksed Tallinna lasteaedadele

 


OBJEKT : Tuletõkkeuksed Mustamäe, Nõmme ja Põhja Tallinna lasteaedadele
Nende objektide renoveerija tellis meie käest lasteaedades olemasolevate uste mõõdistamise ja uute tuletõkkeuste tarne koos paigaldusega ettevalmistatud avadesse. Lisaks telliti kõikidele tuletõkkeustele uus lukustus.
Lasteaedadesse tarnisime puidust valged siledad EI30 tuletõkkeuksed, tammespooniga kaetud tuletõkkeuksed, klaasiavaga tuletõkkeuksed, paaris tuletõkkeuksed. Nägusama lõpptulemuse saavutamiseks said osad uksed tarnitud samasuguse profiiliga nagu lasteaia ülejäänud uksed. Peatöövõtja valmistas ette ukseavad kuhu sai paigaldatud uksed, lõppviimistluse tegi samuti peatöövõtja. Lukustus sai kooskõlastatud juhatajatega ja lisasime uksesulgurid mis olid ettenähtud tulekindlatele ustele. Tööde käigus telliti juurde tulekindlad pööninguluugid koos lukustusega.

Meie tööprotsessi kuulus avade mõõdistamine, tarnimine ja paigaldamine ettevalmistatud avadesse, lukustuse paigaldamine. Lisaks sellele korraldasime uste ladustamise ja tranpordi just siis, kui selleks oli õige aeg.

 

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu uste ja lukustusega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.