VÄLIS- JA SISEUKSED UUS PÄRTLE LASTEAIALE

 


OBJEKT : Uus Pärtle lasteaed

Selle hoone ehitaja tellis meie käest kõik lasteaia välis- ja siseuksed, lukustuse koos kaigaldusega. Hoonesse  luuakse 144 uut lasteaiakohta, Viimsi valla lapsed saavad uue, lapsesõbraliku, ilusa, moodsa ning põnevate lahendustega lasteaia

 

Uus Pärtle lasteaiale tarnisime kõik välisuksed,EI30 tuletõkkeuksed, lükanduksed ja 29dB massiivsed uksed koos piirdeliistudega. Kõikidele ustele sai paigaldatud lukustus. Välisustele paigaldasime lisaks lukustusele ka uksesulgurid.

 

Meie tööprotsessi kuulus uste ja lukustuse tarnimine ning lukustuse paigaldamine. Uksed Lukud OÜ spetsialistid viisid läbi usteavade mõõdistamise ning tarnimise, valisime lasteaiale sobiliku lukustuse ja sarjastasime lukud. Lisaks sellele korraldasime uste tranpordi just siis, kui selleks oli õige aeg.

 

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu ustega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.