Alumiinium välisuksed

Parim valik sinu kodule

 

Alumiiniumuksed omavad väga palju eeliseid nagu näiteks materjali kergus, tugevus, soojapidavus ja väikesed hoolduskulud. Alumiiniumuksed on tugevad kuid kerged, seetõttu deformeerub materjal vähe ka pika kasutamise tulemusel ning uks peab vastu pikki aastaid. Alumiiniumuksed sobivad hästi büroohoonetesse ning elumajade välisusteks, aga miks mitte kasutada alumiiniumuksi ära ka kõrvalhoonete, kuuride ning teiste kõrvalhoonete disainis.

Alumiiniumuksed sobivad neile, kes soovivad ühendada ilusat ja omapärast disaini, kindlustunnet kodus hea soojapidavusega.

Alumiiniumuksed eristuvad plast- ja puitustest oma vähese hooldusvajaduse poolest – ka mitmete aastate pärast näeb alumiiniumuks välja nagu uus, ei hakka mädanema ning ei vaja ülevärvimist.

Lisaks soojapidavusele ja turvatundele pakuvad alumiiniumuksed sinu kodule mitmeid toredaid disainilahendusi.

Disain vastavalt sinu soovile

Sobivad alumiiniumuksed saad endale valida meie laia valikuga standardsete disainuste seast, kuid soovi korral võid luua täiesti omanäolise disaini kasutades laia värvivalikut. Valides välisukse koos garaažiuksega, saad luua oma kodu visiitkaardile harmoonilise disainiga välimuse.

Valides välisukse koos garaažiuksega, saad luua oma kodu visiitkaardile harmoonilise disainiga välimuse.

Alumiiniumist välisuksele saad lisada omanäolisust ja tuppa lisavalgust valides just endale sobiva ukseklaasi meie laiast valikust.

Turvaline, soe ja stiilne kodu.

Kõige kaasaegsemate tehnoloogiatega valminud alumiiniumist välisuksed pakuvad väga head, kuni kolmekordset tihendust, kogu ukseava ulatuses. Meie poolt tarnitud alumiiniumuksed on varustatud uuendusliku magnetilise lävepakuga.

Alumiiniumraamid ja -lehed on isoleeritud freoonivaba PU vahuga, pakkudes tänapäeva ehitusnõuetega vastavuses olevat soojapidavust (U väärtused: RD80 – 0,68 W/m²K*, RD100 – 0,65 W/m²K* ) NB!* uksed on ilma klaasita uksed

Alumiiniumuksed kaitsevad sinu kodu sissetungijate eest tänu oma väga suurele vastupidavusele. Alumiiniumist ukselehe välimine külg on valmistatud 2,5mm paksusest alumiiniumist. Alumiiniumustele paigaldatakse tavaliselt kolme kuni viie punkti lukud ning neid on võimalik paigaldada elektrilise vasturauaga. Uksi on võimalik ühildada uusimate tehnoloogiatega nagu sõrmejälje skanner, koodlukk ja muud tipptehnoloogiad.

Meie välisuste ukseklaasid ja külgelemendid on varustatud kolmekordse klaasiga, lisades sinu esikusse valgust tegemata järeleandmisi soojapidavuse või turvalisuse arvelt.

Kui soovid endale koju alumiiniumist välisust või sul on küsimusi meie pakutud uste kohta, siis võta meiega julgelt ühendust. Vastame kõikidele küsimustele ning oleme nii nõu kui jõuga teile teie ukse valikul abiks.

Ühendust saab võtta läbi alloleva kontaktivormi või meile otse kirjutades või helistades.