VÄLISUKSED

Välisuksed on eritehnoloogia alusel valmistatud väljapoole avanevad uksed, mis suudavad taluda meie põhjamaise kliimaga kaasnevaid temperatuuride erinevusi.

Uksekomplekt koosneb ukselehest, lengist, lävepakust, hingedest ja lukukorpusest. Valmistame nii spoonitud (teak) kui ka värvitud, klaaspaketiga ning ilma klaaspaketita, erinevate laiuste ja kõrgustega välisuksi.

Standardina on välisukse muster avanemise pool. Teakspooniga välisustel freesime ukselehele mustri või katame spoonitud dekoratiivkilpidega. Klaasiavadega ustel on kahekordne klaaspakett.

Välisuksed on vastupidavad ja soojuskindlad tänu niiskuskindlale polüstüreenplaadile ja kujukindluse tagavad alumiiniumlehed konstruktsioonis. Klaasiavata uste puhul on soojapidavus U =0,77 W/m²K ja klaasiavaga uste puhul on U=1,0 W/m²K.

Lävepakk on tammepuidust ja kaitstud alumiiniumliistuga. Toodame ühe (T1) ja kahe (T2) tihendiga välisuksi. Ühe tihendiga välisuks sobib eriti hästi tuulekojaga ja kahe tihendiga välisuks ilma tuulekojata eramutesse.

Välisuksed, mida toodame on standardmõõtudes 890 x 2088 mm või 990 x 2088 mm.Võimalik on tellida ka kahepoolseid ja laiendiga uksi, mis võimaldavad avatavaks teha laiemaid avasid.

Vaata siit, missugused VÄLISUKSED ON MEIL VALIKUS