Välisuksed

Mis on ukse juures kõige tähtsam? Turvalisus? Jah, aga tänapäeval pööratakse lisaks sellele rohkelt tähelepanu ka heliisolatsioonile, energiamärgisele, tuletõkkele, kvaliteetsele lukule ning muidugi esteetilisele välimusele, sest uks on kodu visiitkaart. 

Materjal ning viimistlus on maitse asi – mõne eelistuses on esikohal värvitud või spoonitud puidust välisuksed, teisele meeldivad hoopiski alumiiniumist või metallist välisuksed. Oluline on aga see, et uks oleks kooskõlas hoone ülejäänud stiiliga. Samuti on tähtis leida õige toode, tavaline siseuks maja välisukseks ei sobi. 

Ust valides tuleb arvestada veel mitmete erinevate faktoritega: näiteks käelisusega, kas uks avaneb sisse- või väljapoole, ukselengi sügavusega ning kas uksele on erinõudeid (näiteks heli- või tulekindlus). Aitame sul leida just selle õige ukse, mida oled otsinud. Viimistleme pakkumise viimse kui detailini. Meie nn võtmed kätte lahendus tagab kliendi rahulolu. 

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie müüdavad soojapidavad välisuksed peavad Eesti heitlikule kliimale vastu, on kvaliteetsed ning Skandinaavias hinnatud. Lisaks aitame sind kõigi uste paigaldamisega seotud toimingutega – näiteks avade mõõdistusega, vanade uste demonteerimise ja utiliseerimisega, uue ukse paigalduse ning transporditeenusega. Samuti paigaldame vajalikud piirdeliistud, lukud ja käepidemed. 

Vaata siit, missugused VÄLISUKSED ON MEIL VALIKUS