Metallist välisuksed korterile

Vajad oma korterile kindlat ja tugevat ust? Variante on mitmeid, kuid metalluksed on alati hea valik. 

 

Miks eelistada korteri välisuksena metalluksi?

Turvalisus. Suurtest metallustest on keeruline läbi murda. Samuti on meie uksed tulekindlad ning varustatud kõigi vajalike sertifikaatidega. 

Vastupidavus. Metalluksi on võrreldes teiste ustega keerulisem kahjustada. Nende eest hoolitsemine ei võta suurt aega ega raha ning nad püsivad aastaid kenad ka siis, kui sa nende kallal ei kõpitse. 

Energiatõhusus. Metalluste materjal ja paksus garanteerivad, et uksed on tänapäevaselt energiatõhusad. 

Helikindlus. Kuna metallist välisuksed korterile on paksud, summutab see koridoris askeldavate naabrite heli. 

 

Mida korteri välisust valides silmas pidada

Kui sinu naabritel on metallist välisuks, peaks ka sinul olema. Oluline on, et uks sobiks kortermaja koridori ülejäänud ustega nii värvilt kui ka stiililt. 

Vali õige uks. Tavaline siseuks ei sobi korteriukseks. 

Tähtis on, et uks oleks tule- ja helikindel ning vastaks tänapäevastele nõuetele. Paljudel odavamatel ustel pole vajalikke sertifikaate ning nad ei ole turvalised.

Metallist välisuksed korterile on turvalised, kuid vargate peletamisel on oluline ka kvaliteetne lukk. Soovitame valida turvaluku, mis on küll kallim, kuid seetõttu ka tõhusam. 

Meie uksekomplekti kuuluvad ukseleht, lenk, lävepakk, hinged ja lukukorpus. Meie valikus on värvitud, erinevate laiuste ja kõrgustega metallist välisuksed korterile. 

Kolm põhjust, miks meiega koostööd teha

1. Aitame suuremate ja väiksemate detailidega

Ust valides on rohkelt olulisi detaile, alates ukse käelisusest ja sellest, kas uks avaneb sisse- või väljapoole, lõpetades erinõuete ja piirdeliistudega. Oleme sinu kõrval, et sinu uks valmiks selline nagu soovid.

2. Teeme kindlaks, et uks sobib omale kohale

Mõõdame ära sinu korteri seinas oleva ava. Tegemist on tähtsa toiminguga, sest vastasel juhul võid endale kogemata osta ukse, millega pole suurt midagi teha.

3. Transpordime ja paigaldame

Viime vana ukse ära ja paneme uue ette.

Skandinaavias hinnatud metallist välisuksed korterile

Meie müüdavad metallist välisuksed korterile on kvaliteetsed ning vastupidavad.

Kui sind huvitavad metallist välisuksed korterile või sul on muid küsimusi meie uste kohta, võta meiega julgelt ühendust. Vastame kõikidele küsimustele ning oleme nii nõu kui jõuga teile ukse valikul abiks.