Kahepoolsed siseuksed

Kahepoolsed siseuksed on korraga ilusad, mugavad ja praktilised. Paarisuksed aitavad sul anda oma kodule täiesti omanäolise ilme.

 

Miks valida kahepoolsed siseuksed?

Kahepoolsetel siseustel on teatud kuninglikkus – nad on uhked, elegantsed ja neile lihtsalt jääb pilk peale. Esteetilistele omadustele lisaks on nad ka praktilised. Kui avada mõlemad uksed, muutub sinu kodu hetkega avaramaks ja hubasemaks.

Eriti aitab korterit visuaalselt suuremaks muuta klaasidega kahepoolsed siseuksed, nii jõuab päevavalgus hõlpsalt ühest toast teise. Kui sul on kodus pikem koridor, võib see päevasel ajal üsna pime olla, klaasist kahepoolsete siseustega saad selle mure lahendada.

Tihti kasutatakse paarisuksi selleks, et esikut ja elutuba eraldada, kuid soovitame julgelt kahepoolseid uksi kasutada ka teistes tubades. Näiteks saab nende abil kenasti ühendada köögi ja söögitoa. 

Samuti on kahepoolsed siseuksed väga kasulikud siis, kui sulle meeldib pidevalt oma kodu ümber sisustada – suuremate mööbliesemete ühest toast teise tõstmine on hoopis mugavam, kui sa saad korraga kaks ust lahti teha.

 

 

Meie kahepoolsed siseuksed

Oluline on teada, et meie valikus on nii kahepoolsed siseuksed kui ka laiendiga siseuksed. Esimesed neist on klassikalised paarisuksed, kus mõlemad uksed on sama laiad. Laiendiga uksekomplekt tähendab aga seda, et tavalise ukse kõrval on laiend ehk kitsam uks. 

Meie uksed on mantelservaga ning 40 mm paksusega. Ukselehe sisu kärje paksus on 34 mm ning see on ümbritsetud puidust karkassiga ning pealistatud mõlemalt poolt 3 mm puitkiudplaadiga. 

Kahepoolsed siseuksed on võimalik tellida nii standard lahendusena kui ka eritellimusel. 

Soovi korral saad meilt kahepoolsed siseuksed, mis on tavapärasest suurema niiskuskindlusega ning tugevdatud konstruktsiooniga. 

Mida uste valimisel silmas pidada?

Tavaliselt valitakse korterisse läbivalt sama viimistlusega siseuksed. Eramajadel on esimene korrus sageli avatum ja teisel asuvad magamistoas ning seetõttu valitakse eramajadesse vahel korruste lõikes eri uksi. 

Kui tuled meie juurde salongi, võid kaasa võtta tüki põrandast  olgu selleks siis laminaat või parkett. Nii on sul hea koos meie spetsialistidega vaadata ja võrrelda, millised uksed sulle kõige paremini sobiksid, et toas tervik moodustuks. 

Siseust valides tuleb kõigepealt välja selgitada, millised on uste tehnilised nõudmised. Näiteks kas toa ja garaaži vahele on projektis ettenähtud tuletõkke uks või mitte? Kui uks paigaldatakse jahedama ja soojema ruumi vahele, tuleb arvestada ka temperatuuri vahega. Ehk sinna kõik uksed ei sobi. 

Kolm põhjust, miks meiega koostööd teha

1. Aitame suuremate ja väiksemate detailidega

Ust valides on rohkelt olulisi detaile, alates ukse käelisusest ja sellest, kas uks avaneb sisse- või väljapoole, lõpetades erinõuete ja piirdeliistudega. Oleme sinu kõrval, et sinu uks valmiks selline nagu soovid.

2. Teeme kindlaks, et uks sobib omale kohale

Mõõdame ära sinu korteri seinas oleva ava. Tegemist on tähtsa toiminguga, sest vastasel juhul võid endale kogemata osta ukse, millega pole suurt midagi teha. 

3. Transpordime ja paigaldame

Viime vana ukse ära ja paneme uue ette.

Skandinaavias hinnatud kahepoolsed siseuksed

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie valikus on ka kahepoolsed siseuksed. Uksed on kvaliteetsed ning Skandinaavias hinnatud. 

Kui sind huvitavad kahepoolsed siseuksed või sul on muid küsimusi meie uste kohta, võta meiega julgelt ühendust. Vastame kõikidele küsimustele ning oleme nii nõu kui jõuga teile ukse valikul abiks.