Puitalumiinium rõduuksed

Suviti on mõnus rõdul aega veeta ning päikesepaistet nautida. Kuna toa ja rõdu vahel on edasi-tagasi sagimist üsna palju, on oluline, et sinu rõdu saaks endale ette ukse, mis sinu vajaduste, soovide ja ilumaitsega sobiks.

 

Mida rõduuksi valides silmas pidada?

Enne, kui hakkad rõduust ostma, mõtle põhjalikult läbi, millist ust sa vajad. 

Kas uks peab avanema sisse- või väljapoole? Kui tihedalt sa ust kasutama hakkad? Kas ja kuidas ust lukustama peaks? Kas soovid kahe- või kolmekordse klaaspaketiga ust? Kolmekordsed on küll kallimad, aga ka soojapidavamad. Kas sinu kodus peaks olema puidust rõduuksed või puitalumiinium rõduuksed? 

Kui sul on küsimusi, milline rõduuks sulle täpselt sobib, võta julgelt meie spetsialistidega ühendust.

 

Miks valida puitalumiinium rõduuksed?

Meie klientide hulgas on ühtmoodi populaarsed nii puidust rõduuksed kui ka puitalumiinium rõduuksed. Lõplik valik sõltub muidugi sinu isiklikust maitsest ning majast või korterist, kus rõduuks oma uue kodu leiab, kuid siin on mõned põhjused, miks puitalumiiniumist rõduuksed inimeste südameid võidavad.

Puitalumiinium rõduuksed on stiilsed, neis kohtuvad moodsus ja pikaajalised traditsioonid. 

Tegemist on vägagi vastupidavate ustega. Alumiiniumkiht pakub puidule kaitset ning pikendab seeläbi ukse eluiga. 

Tänu alumiiniumkihile ei vaja uks suuremat hooldust. 

Puitalumiinium rõduuksed on keskkonnasõbralikud ning loovad sinu koju ja rõdule mõnusa ja hubase õhkkonna. 

 

Meie puitalumiinium rõduuksed

Meie valikus on puitalumiinium rõduuks VHSDAL. Uksel on standardina kolmekordse paketiga klaas, kus sisemiseks ja välimiseks klaasiks on kirgas või selektiivklaas. Rõduustega on kaasas ka tammepuidust lävepakk ning soovi korral äravõetavad prosspulgad.

Meie rõduuste tugevusteks on:

Sooja- ja tuulepidavus. Õues valitsev külm ning kõledad tuuleiilid läbi rõduukse sisse ei tule.

Madal ja soojapidav lävepakk. Tänu sellele ei kipu pakane ukse alt tuppa. 

Karastatud välimised ja sisemised klaasid. Need on tavaklaasist tugevamad ning turvalisemad.

Keskkonnasõbralikud materjalid. Meie puitalumiinium rõduuksed on valmistatud kvaliteetsest materjalist. 

VHSDAL kahepoolsel rõduuksel on min ja max mõõt 1180-1780 x 1980-2180 mm (laius x kõrgus), ühepoolsel rõduuksel on min ja max mõõt 680-980 x 1880-2180 mm (laius x kõrgus). Ukse helisummutamisvõime on vähemalt 31 dB.

Lükanduksed

Meie valikus on ka seespoolse liikuvusega kolmekordse klaaspaketiga puidust ja puitalumiiniumist lükandrõduuksed. 

Valikus on rohkelt erinevaid mõõtmeid ning soovi korral erilahendustena kahe- ja neljaavalised paarislükanduksed. Saadaval on ka kvaliteetsest männipuidust ja alumiiniumist valmistatud lift and slide tüüpi lükanduksed, mis tagavad kindla kvaliteedi ja pika vastupidavuse.

Kolm põhjust, miks meiega koostööd teha

1. Aitame suuremate ja väiksemate detailidega

Ust valides on rohkelt olulisi detaile, alates ukse käelisusest ja sellest, kas uks avaneb sisse- või väljapoole, lõpetades erinõuete ja piirdeliistudega. Oleme sinu kõrval, et sinu uks valmiks selline nagu soovid.

2. Teeme kindlaks, et uks sobib omale kohale

Mõõdame ära sinu korteri või maja seinas oleva ava. Tegemist on tähtsa toiminguga, sest vastasel juhul võid endale kogemata osta ukse, millega pole suurt midagi teha. 

3. Transpordime ja paigaldame

Viime vana ukse ära ja paneme uue ette.

Skandinaavias hinnatud puitalumiinium rõduuksed

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie valikus on ka puitalumiinium rõduuksed. Uksed on kvaliteetsed ning Skandinaavias hinnatud. 

Kui sind huvitavad puitalumiinium rõduuksed või sul on muid küsimusi meie uste kohta, võta meiega julgelt ühendust. Vastame kõikidele küsimustele ning oleme nii nõu kui jõuga abiks, et sa leiaksid täpselt sellise ukse nagu soovid.