Puidust välisuksed majale

Puidust välisuste suurim võlu on nende välimus. Nad on uhked, suursugused, elegantsed, tekitavad tõelist kodutunnet ning on krooniks igale majale.

Vastupidavad ja soojakindlad uksed

Puidust välisuksed majale teeb eriti vastupidavaks niiskuskindel polüstüreenplaat, ukse kujukindluse tagavad konstruktsioonis paiknevad alumiiniumlehed. Klaasiavata uste puhul on soojapidavus U=0,77 W/m²K ja klaasiavaga uste puhul on U=1,0 W/m²K.
Lävepakk on tammepuidust ja kaitstud alumiiniumliistuga. Müüme ühe (T1) ja kahe (T2) tihendiga välisuksi. Ühe tihendiga puidust välisuksed majale sobivad eriti hästi tuulekojaga ja kahe tihendiga välisuksed ilma tuulekojata eramutesse.

Välisukse muster on standardina avanemise pool. Kui tellid teakspooniga puidust välisuksed majale, freesime ukselehele mustri või katame selle spoonitud dekoratiivkilpidega. Klaasiavadega ustel on kahekordne klaaspakett.

Puidust välisuksed majale toodame standardmõõtudes 890 x 2088 mm või 990 x 2088 mm. Samuti saab tellida kahepoolseid ja laiendiga uksi, mis võimaldavad avatavaks teha laiemaid avasid.

Uksekomplekti kuuluvad ukseleht, lenk, lävepakk, hinged ja lukukorpus. Meie valikus on nii
spoonitud (teak) kui ka värvitud, klaaspaketiga ning ilma klaaspaketita, erinevate laiuste ja kõrgustega välisuksed.

 

Puituksed

Lisaks esteetilisele välimusele on puidust välisuksed eelistatud mitmel põhjusel:

Tugevus. Puituksed on tugevad ning kestavad kaua. Tihti kauemgi kui teistest materjalidest uksed.

Soojapidavus. Puit on üks soojapidavamaid välisuksematerjale.

Naturaalne mürasummutaja. Samuti summutavad puidust uksed väga hästi müra.

Võimalus parandada. Vastupidiselt paljudele teistele materjalidele, on puituksi üsna lihtne parandada. Rääkimata sellest, et laki või värviga värskendades näevad nad alati välja kui uus.

Kolm põhjust, miks meiega koostööd teha

1. Aitame suuremate ja väiksemate detailidega

Ust valides on rohkelt olulisi detaile, alates ukse käelisusest ja sellest, kas uks avaneb sisse- või väljapoole, lõpetades erinõuete ja piirdeliistudega. Oleme sinu kõrval, et sinu uks valmiks selline nagu soovid.

2. Teeme kindlaks, et uks sobib omale kohale

Mõõdame ära sinu maja seinas oleva ava. Tegemist on tähtsa toiminguga, sest vastasel juhul võid endale kogemata osta ukse, millega pole suurt midagi teha.

3. Transpordime ja paigaldame

Viime vana ukse ära ja paneme uue ette.

Skandinaavias hinnatud puidust välisuksed majale

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie müüdavad puidust välisuksed majale peavad Eesti heitlikule kliimale vastu, on kvaliteetsed ning Skandinaavias hinnatud.

Kui sind huvitavad puidust välisuksed majale või sul on muid küsimusi meie uste kohta, võta meiega julgelt ühendust. Vastame kõikidele küsimustele ning oleme nii nõu kui jõuga teile ukse ukse valikul abiks.