Terrassiuksed

Suvel on kodu ja õue vahel rohkelt liikumist. Seetõttu peab sul lisaks mugavale terrassile olema ka mugav terrassiuks. Selline, mida oleks lihtne avada, et jõuaks kiirelt päikest võtma, enne kui see pilve taha kaob. 

 

Mida terrassiust valides silmas pidada?

Enne, kui hakkad terrassiust ostma, mõtle põhjalikult läbi, millist ust sa vajad. Kas terrassiuks peab avanema sisse- või väljapoole? Kui tihedalt sa ust kasutama hakkad? Kas ja kuidas ust lukustama peaks? Kas soovid kahe- või kolmekordse klaaspaketiga ust? Kolmekordsed on küll kallimad, aga ka soojapidavamad. Kas sinu kodus peaks olema puidust terrassiuks või puitalumiinium terrassiuks? 

Kui sul on küsimusi, milline terrassiuks sulle täpselt sobib, võta julgelt meie spetsialistidega ühendust.

Meie terrassiuksed

Uksed Lukud OÜ valikus on nii puitalumiiniumist kui ka puidust terrassiuksed, nii tavalised kui ka lükand terrassiuksed.

Meie lükand terrassiuksed on seespoolse liikuvuse ja kolmekordse klaaspaketiga. Eritellimusel on võimalik tellida kahe- ja neljaavalisi paarislükanduksi. Valikus on mitmeid erinevaid mõõtmeid.

Saadaval on ka lift and slide tüüpi lükanduksed, mis valmistatakse kvaliteetsest männipuidust ja alumiiniumist, mis tagab kindla kvaliteedi ja pika vastupidavuse.

Meie terrassiuste tugevusteks on:

Sooja- ja tuulepidavus. Õues möllavad kõledad tuuleiilid läbi terrassiukse sisse ei tule.

Madal ja soojapidav lävepakk. Tänu sellele ei kipu pakane ukse alt tuppa. 

Karastatud välimised ja sisemised klaasid. Need on tavaklaasist tugevamad ning turvalisemad.

Keskkonnasõbralikud materjalid. Meie puidust ja puitalumiiniumist terrassiuksed on valmistatud kvaliteetsest materjalist. 

 

Kas puidust või puitalumiiniumist terrassiuks?

Mõlemad valikud on populaarsed ning lõpuks sõltub otsus sinu isiklikust maitsest ning sellest, kumb terrassiuks sinu kodule paremini sobib. 

Stiilsed ja elegantsed on mõlemad. Puituksed on traditsioonilisemad ning lisavad sinu kodule omanäolisust. Alumiinium on aga moodsam valik. 

Erinevustest rääkides tuleb mainida, et puitalumiiniumist uksed on üldjoontes vastupidavamad, kuna alumiinium pakub puidule kaitset ning nii pikeneb ukse eluiga. Samuti ei nõua puitalumiiniumist uksed eriti hooldust. 

Puidust uste kasuks räägib looduslikkus. Samuti rohke valik klaasi, värvi ning peitsimislahenduste osas. Kusjuures, on maju, kuhu puitalumiiniumist ust paigaldada ei tohigi, nii et neis paikades ongi heaks alternatiiviks just puidust terrassiuks. 

Kui sa pole kindel, kumb terrassiuks sulle paremini sobib, kirjuta või helista meile ning nuputame selle koos välja.

Kolm põhjust, miks meiega koostööd teha

1. Aitame suuremate ja väiksemate detailidega

Ust valides on rohkelt olulisi detaile, alates ukse käelisusest ja sellest, kas uks avaneb sisse- või väljapoole, lõpetades erinõuete ja piirdeliistudega. Oleme sinu kõrval, et sinu uks valmiks selline nagu soovid.

2. Teeme kindlaks, et uks sobib omale kohale

Mõõdame ära sinu korteri või maja seinas oleva ava. Tegemist on tähtsa toiminguga, sest vastasel juhul võid endale kogemata osta ukse, millega pole suurt midagi teha. 

3. Transpordime ja paigaldame

Viime vana ukse ära ja paneme uue ette.

Skandinaavias hinnatud terrassiuksed

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie valikus on ka terrassiuksed. Uksed on kvaliteetsed ning Skandinaavias hinnatud. 

Kui sind huvitavad terrassiuksed või sul on muid küsimusi meie uste kohta, võta meiega julgelt ühendust. Vastame kõikidele küsimustele ning oleme nii nõu kui jõuga abiks, et sa leiaksid täpselt sellise ukse nagu soovid.