Ukse paigaldus

Selleks, et sinu uks saaks korralikult paigaldatud, on mõistlik pöörduda professionaalide poole. Oleme uste alal eksperdid ning paigaldame ukse kiirelt ja korralikult. Samuti on oluline teada, et kui paigaldate ise ust ning teete seda kogemata valesti, ei kehti uksele enam garantii. Loe lähemalt, miks tellida ukse paigaldus meilt.

Kõige sagedasemad vead

Ilmselt ei tundu ukse paigaldus paljudele kõige keerulisem töö, kuid näeme oma tööpostil tihti, et eksimusi ja äpardusi tuleb ette. Tegijal ikka juhtub ja ega inimene ei peagi kõike oskama. Siin on mõned vead, mis ise paigaldatud uste puhul tihedamini esinevad. 

  • uks ei mahu eelnevalt edastatud mõõtmetega avasse
  • uks ei avane korrektselt
  • käelisus on vale
  • diagonaalid ei vasta paigaldusreeglitele
  • uksele tekitatakse transpordi või paigalduse käigus rohkelt vigastusi
  • ust ei reguleerita õigesti

 

Miks tellida ukse paigaldus meilt?

Paigaldame uksi igapäevaselt ning see tähendab, et oleme oma vead juba ära teinud. Viperusi meil ei juhtu, sest teame täpselt, kuidas ukse paigaldus käib. Paigaldame uksi vigastusteta ning õigete vahenditega, mis vastavad kõigile nõuetele. 

Tänu oma kogemustele valime õige käelisusega uksed, selgitame kontrollmõõdistuse käigus sobiva lengi välismõõdu ning märkame ka kõige pisemaid nüansse, mis ukse korrektset paigaldust segada võivad.

Saame hakkama ka keerulisemate ustega: olgu selleks peithingede, laskuvate pakkude või mitmest elemendist koosnevate avatäidetega uksed või hoopiski kõrged uksed või paarisuksed. 

Lisaks selgitame välja ukseliistude vajaduse ning utiliseerime vanad uksed vastutustundlikult. 

Paigaldame kvaliteetselt nii välis- kui ka siseuksi. Meile pole probleemiks ei saunaukse paigaldus, korteriukse paigaldus ega ühegi teise ukse paigaldus. 

Soovitame soojalt nö “võtmed kätte” täisteenust, kus kõik mõõtmine, uks ja selle paigaldus tellitakse samalt teenusepakkujalt. Kui mõõdab üks meister ja paigaldab teine, võib olla erinevaid möödarääkimisi, mis ust paigaldades parajat peavalu ja lisakulu tekitab.

Näiteks tuleb uutes majades asuvate uste mõõdistamisel põrandaga arvestada. Kas mõõdetud on musta aluspõrandaga või arvestatud ka juba valmis põranda kõrgust? Et seda ja sarnaseid segadusi vältida, ongi mõistlik pöörduda kõigi soovidega ühe konkreetse teenusepakkuja juurde. Nii saab olla kindel, et ukse paigaldus möödub valutult. 

 

Mida meie ukse paigaldus sisaldab?

Avade mõõdistamist. Tuvastame ukse käelisuse ning faktorid, mis võivad ukse korrektset avamist segada. Nii teeme kindlaks, et ukseava on täpselt õige suurusega. 

Uste transporti objektile. Säästame sinu aega ning viime uksed mugavalt objektile. Soovi korral võid ustele ise järgi tulla, Uksed Lukud OÜ salong asub Tallinna külje all Peetris, aadressil Allika tee 7.

Vana ukse demontaaži. Võtame sinu vana ukse eest ja viime minema. Demontaaži käigus jälgime hoolega, et maja konstruktsioon ei saaks viga. 

Ukse paigaldust ettevalmistatud avasse. Valime õiged vahendid, et uks saaks korrektselt ette. 

Liistude paigaldust. Paigaldame vastavalt sinu soovile liistud kas ühele või kahele poole ust. Liistud on mõistlik panna paika koos ukse paigaldusega. 

Et leida oma vajadusele ja ilumaitsele vastav uks, astu läbi meie mõnusast salongist. Tasuta konsultatsiooni käigus teeme selgeks kõik vajaliku. 

 

Kvaliteetne ukse paigaldus

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie uksed on kvaliteetsed ning paigaldusteenus professionaalne. 

Kui sul on meie uste või nende paigaldamise kohta küsimusi, võta meiega julgelt ühendust. Vastame kindlasti ning oleme nii nõu kui jõuga abiks. Ühendust saab võtta läbi alloleva kontaktivormi või meile otse kirjutades või helistades. Telli ukse paigaldus meilt!