Siseuksed klaasiga

Uks on enamat kui lihtsalt vahend ruumide eraldamiseks. Ilusad siseuksed klaasiga lisavad sinu kodule elegantsi ning sobivad justkui valatult interjööri. Järjest rohkem populaarsust koguvad klaasiga siseuksed muudavad sinu kodu või kontori mõnusalt eriliseks. 

Miks valida siseuksed klaasiga?

Üks suur põhjus, miks nõnda palju inimesi klaasiga siseuksi kasutab, on valgus. Klaasustega saab päevavalgus vabalt ühest toast teise liigelda ning kogu kodu muutub sellest hubasemaks. Samuti muudavad klaasid ruumi avaramaks, mistõttu on siseuksed klaasiga suurepäraseks valikuks just väiksemates korterites ja kodudes. 

Kui sinu kodus on pikem koridor, võib see ka päevasel ajal üsna tume olla, sest päevavalgus sinna ei jõua. Klaasist siseustega saad selle probleemi lahendada.

Klaas ja puit on mõlemad stiilsed materjalid, seepärast sobivad nad ka hästi kokku. Pole oluline, kas sinu kodu või kontor on traditsioonilisema või moodsama sisekujundusega, siseuksed klaasiga mõjuvad hästi igas interjööris. 

Mis paljudele oluline: klaasiga uksed aitavad sul ühest toast teise näha. See on eriti kasulik, kui sul on näiteks väikesed lapsed. Saad köögis või kodukontoris toimetada ning samal ajal ka oma võsukestel silma peal hoida. 

 

Meie klaasiga siseuksed

Kindlasti leiad endale just selle õige, sest meie valikus on kümneid erinevaid klaasiga siseuksi. Klaasavadega ustel on võimalikud erinevad raamijaotused ja klaasitüübid.

Uksed on mantelservaga ning 40 mm paksusega. Ukselehe sisu kärje paksus on 34 mm ning see on ümbritsetud puidust karkassiga ning pealistatud mõlemalt poolt 3 mm puitkiudplaadiga. 

Meie siseuksed klaasiga on võimalik tellida nii standardlahendusena kui ka eritellimusel. 

Soovi korral saad meilt klaasist siseuksed, mis on tavapärasest suurema niiskuskindlusega ning tugevdatud konstruktsiooniga. 

Mida uste valimisel silmas pidada?

Tavaliselt valitakse korterisse läbivalt sama viimistlusega siseuksed. Eramajadel on esimene korrus sageli avatum ja teisel asuvad magamistoas ning seetõttu valitakse eramajadesse vahel korruste lõikes eri uksi. 

Kui tuled meie juurde salongi, võid kaasa võtta tüki põrandast  olgu selleks siis laminaat või parkett. Nii on sul hea koos meie spetsialistidega vaadata ja võrrelda, millised uksed sulle kõige paremini sobiksid, et toas tervik moodustuks. 

Siseust valides tuleb kõigepealt välja selgitada, millised on uste tehnilised nõudmised. Näiteks kas toa ja garaaži vahele on projektis ettenähtud tuletõkke uks või mitte? Kui uks paigaldatakse jahedama ja soojema ruumi vahele, tuleb arvestada ka temperatuurivahega. Ehk sinna kõik uksed ei sobi. 

Kolm põhjust, miks meiega koostööd teha

1. Aitame suuremate ja väiksemate detailidega

Ust valides on rohkelt olulisi detaile, alates ukse käelisusest ja sellest, kas uks avaneb sisse- või väljapoole, lõpetades erinõuete ja piirdeliistudega. Oleme sinu kõrval, et sinu uks valmiks selline nagu soovid.

2. Teeme kindlaks, et uks sobib omale kohale

Mõõdame ära sinu korteri seinas oleva ava. Tegemist on tähtsa toiminguga, sest vastasel juhul võid endale kogemata osta ukse, millega pole suurt midagi teha.

3. Transpordime ja paigaldame

Viime vana ukse ära ja paneme uue ette.

Skandinaavias hinnatud siseuksed klaasiga

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie valikus on ka siseuksed klaasiga. Uksed on kvaliteetsed ning Skandinaavias hinnatud. 

Kui sind huvitavad siseuksed klaasiga või sul on muid küsimusi meie uste kohta, võta meiega julgelt ühendust. Vastame kõikidele küsimustele ning oleme nii nõu kui jõuga teile ukse valikul abiks.