Puidust siseuksed

Kodu peab olema selline nagu sa soovid. Tugevad ja vastupidavad puidust siseuksed lisavad sinu kodule elegantsi ja traditsioonilisust ning on seeläbi lisaks oma praktilistele omadustele ka stiilsed sisekujunduselemendid. 

Kuidas valida ust?

Reeglina valitakse korterisse läbivalt sama viimistlusega siseuksed. Eramajadel on esimene korrus sageli avatum ja teisel asuvad magamistoas ning seetõttu valitakse eramajadesse vahel korruste lõikes eri uksi. 

Salongi minnes võid julgelt kaasa haarata tüki põrandast olgu selleks siis laminaat või parkett. Nii on hea vaadata ja võrrelda, millised uksed kõige paremini sobiksid, et toas tervik moodustuks. 

Siseust valides tuleb kõigepealt välja selgitada, millised on uste tehnilised nõudmised. Näiteks kas toa ja garaaži vahele on projektis ettenähtud tuletõkke uks või mitte? Kui uks paigaldatakse jahedama ja soojema ruumi vahele, tuleb arvestada ka temperatuurivahega. Ehk sinna kõik uksed ei sobi. 

 

Miks valida puidust siseuksed?

Meie tugevad puidust siseuksed on oksaga männipuidust. Need on traditsioonilised ajatud täispuituksed, mis sobivad valatult kõikidesse interjööridesse.

Kindlasti soovid sa, et su kodu oleks vastupidav. Korraliku hoolduse puhul kestavad kvaliteetsed puidust siseuksed mitmeid põlvkondi.

Puitust ostes on valik väga suur, sest viimistlemata puidust siseuksed on kliendi soovil võimalik õlitada, peitsida, lakkida või värvida paljudes erinevates värvitoonides. 

Iga puituks on eriline. Kuna kaks tükki puitu pole kunagi identsed, on sinu puituks selline, millist kellelgi teisel pole.

Puit on üks soojapidavamaid uksematerjale. 

Samuti on puit üsna helikindel materjal ning summutab hästi müra.

Meie teised siseuksed

Siseustest on populaarne ka sileuks, mis on klassikaline sileda pinnaga uks. Meie valikus on nii ühepoolsed kui ka kahepoolsed siseuksed, samuti siseuksed klaasiga. Klaasavadega ustel on erinevad raamijaotused ja klaasitüübid.

Palju eelistatakse ka püst- ja ristspoonidega siseuksi. Spoonitud uste puhul tuleb silmas pidada, et kuna looduses on iga puidutüvi eri tooni ja tekstuuriga, esineb spoonidel tihti värvimuutust, oksakohti ja teisi eripärasusi. Spoonitud uksi viimistleme vastavalt soovile kas peitsides või lakkides. Aitame sul leida just selle õige ukse, mida oled otsinud. Meie nn võtmed kätte lahendus tagab kliendi rahulolu. 

Kolm põhjust, miks meiega koostööd teha

1. Aitame suuremate ja väiksemate detailidega

Ust valides on rohkelt olulisi detaile, alates ukse käelisusest ja sellest, kas uks avaneb sisse- või väljapoole, lõpetades erinõuete ja piirdeliistudega. Oleme sinu kõrval, et sinu uks valmiks selline nagu soovid.

2. Teeme kindlaks, et uks sobib omale kohale

Mõõdame ära sinu korteri seinas oleva ava. Tegemist on tähtsa toiminguga, sest vastasel juhul võid endale kogemata osta ukse, millega pole suurt midagi teha. 

3. Transpordime ja paigaldame

Viime vana ukse ära ja paneme uue ette.

Skandinaavias hinnatud puidust siseuksed

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie valikus on ka puidust siseuksed. Uksed on kvaliteetsed ning Skandinaavias hinnatud.

Pakume siseuksi nii standardlahendusena kui ka eritellimusel. Lisaks siseustele saad meie käest ka ukselengid, lukud, hinged ja muu vajaliku, mis peab ühe siseukse külge käima.

Kui soovid valmistada uksed eritellimusel, on sul võimalik ise valida ukse materjal, käelisus, värv, profiil ning aksessuaarid.

 Kui sind huvitavad puidust siseuksed või sul on muid küsimusi meie uste kohta, võta meiega julgelt ühendust. Vastame kõikidele küsimustele ning oleme nii nõu kui jõuga teile ukse valikul abiks.