SISEUKSED

Siledad ja profiilsed siseuksed on traditsioonilised uksed, mis sobivad erinevatesse interjööridesse.

Siseuks mängib olulist rolli ruumi kujundamisel, samas võib tal olla ka mitmeid praktilisi lisafunktsioone, nagu tule,- müra,- ja niiskkuskindlus. Värvitud sileuksed on enamlevinud siseukse tüüp.

Sileuks on klassikaline sileda pinnaga uks, profiilne uks on sissepressitud mustriga. Pakume oma klientidele ühe-ja kahepoolseid uksi. Klaasavadega ustel on võimalikud erinevad raamijaotused ja klaasitüübid.

Siseukse lengid valmistame kvaliteetsest männipuidust. Standardsel siseuksel on komplektis lukukorpus ning hinged. Vajadusel lisame komplekti tammepuidust lävepaku.

Põhiliseks ukseviimistluseks on värv, spoonitud uste puhul kasutame erinevaid peitse, õlisid ja lakke vastavalt kliendi soovidele.

Siseukse paksuseks on reeglina 40 mm. Sisu kärje paksuseks on  34 mm, mis on  ümbritsetud puidust karkassiga ja pealistatud mõlemalt poolt 3 mm puitkiudplaadiga. Vertikaalsed servad on kaetud servakandiga.

Vaata siit, missugused SISEUKSED ON MEIL VALIKUS.

SPOONITUD JA PUIDUST SISEUKSED

Spoonitud siseustel kasutame nii püst- kui ristspooni. Tellida saab erinevaid puiduspoone, mille hulgas on paljude puuliikide naturaal- või tehisspoonid.

Spooni valikul juhime tähelepanu sellele, et spoonil esineb tihti värvimuutust, oksakohti ning teisi puidule loomulikke eripärasusi, sest looduses on iga puidutüvi eri tooni ja tekstuuriga.

Viimistluseks saab valida peitsimise, õlitamise, lakkimise vahel. Tehiskatetest kasutame tammemelamiini.

MÄNNIPUIDUST SISEUKSED
Oksaga männipuidust
siseuks on traditsiooniline täispuituks, mis sobib kõikidesse interjööridesse.

Puidust uksi toodame lakituna või viimistlemata. Viimistlemata ust on võimalik õlitada, peitsida, lakkida või värvida paljudes võimalikes värvitoonides. Korraliku hoolduse puhul kestavad uksed mitmeid põlvkondi.


TUGEVDATUD SISEUKSED
Tugevdatud siseuksed
on mõeldud kohtadesse, kus uste kasutamine on intensiivsem. Seda tüüpi uksed on kaalult raskemad ja vastupidavamad. Tugevdatud siseuksed on sobivad ühiskondlikesse hoonetesse, nagu bürood, haiglad, koolid, lasteaiad.


NIISKUSKINDLAD SISEUKSED
Niiskuskindlaid siseuksi
kasutakse köetavates töö- ja eluruumides. Ukse pealispind on kaetud kõrgsurvelaminaadiga ja ukselehe servad on valmistatud kase-, saare- või tammepuidust. Uks talub lühiajalist lausvett ja kasutamist suure relatiivse õhuniiskuse tingimustes, mille järel peab ruumis toimuma intensiivne õhuvahetus, et niiskus langeks normaalsele tasemele.

Vaata siit, MISSUGUSED SISEUKSED ON MEIL VALIKUS