Uksed Lukud OÜ on Viljandi Aken ja Uks ametilk esindaja ning edasimüüja. Me tegeleme välisuste, siseuste, turvauste ja eriotstarbeliste uste ning lukustuse ja lukusüsteemide müügiga. 

Meie põhitegevuste hulka kuulub ka uste transporditeenuse osutamine, uste paigaldus, avade mõõdistus, vanade uste demonteerimine ning äravedu. Paigaldame ka sinu uksele vajalikud piirdeliistud ja meie käest saad ka ukselukud, ukse hinged ning kvaliteetsed ukse käepidemed.

Oleme oma teadmised kokku liitnud ja tulemuseks saanud ideaalselt toimiva koosluse avatäidete ja lukustuse vahel. Meie meeskond omab kogemust nii puidust uste kui metalluste müügi alal Eestis ja Skandinaavia riikides.

 

Meie eesmärk on pakkuda kliendile  lahendust vastavalt kliendi soovidele. Tänu mitmetele väga erinevat toodangut pakkuvatele tarnijatele, saavad teostatud ka kõige nõudlikuma profiiliga avatäited.

Võib öelda- kui mujalt ei saa, siis meie käest ikka saab. Takistuseks ei ole laiad lengid, erimõõdus avatäited, kõikvõimalikest materjalidest uksepakud ja uksekatted. Lisaks saab klient alati kaasa ühtse toimiva lahenduse avatäidete ja lukustuse vahel

Oleme Viljandi Aken ja Uks esindajad ning kõige parema ülevaate meie pakutavast saate siis, kui astute meie salongist läbi. Oleme kohal igal tööpäeval kl.09.00-17.00. Igaks juhuks võid ette ka helistada numbril +372 510 8080, et oled tulemas.

 


Vaata lähemalt, missugused on meie valikus olevad siseuksed ja välisuksed. Kui sul on küsimusi, siis võta meiega KONTAKTI või helista +372 510 8080

Kui asi hakkas meeldima, siis jaga meie postitust ka oma sõpradega.