Igaüks meist suudab kirjeldada, kuidas erinevad teineteisest siseuks ning välisuks. Reeglina ei tee me seda kunagi ühte moodi – niipalju kui on inimesi on ka erinevaid kirjeldusi.

Selleks, et just sinule sobilik siseuks või välisuks sobiks täpselt sinna, kuhu sa oled seda kavandanud, on enne ostu sooritamist mõistlik kirjeldada, missugustele tingimustele peab uks vastama. On väga tähtis, et ostja ning müüa saaksid teineteisest ühte moodi aru – muidu võid avastada, et ostetud uks ei sobi seina sees oleva avaga, puudu on olulised osad, mis teevad uksest ukse või oled unustanud kontrollida, kas uksel on käepide ja lukk ka juba ostes küljes või tuleb need eraldi muretseda.

Siin on sulle kolm head põhjust, miks meiega koostöö on sulle kasulik:

1. Aitame sul täpselt välja selgitada, missugune uks on sulle sobilik.
Väga oluline on ukse käelisus, kas uks avaneb ruumi sisse-või väljapoole, mis materjalist on uks tehtud, kui paks on uks, missugune klaas on kasutusel ning kas uksele on mingisuguseid erinõudeid (helikindlus, tulekindlus, niiskuskindlus või veel midagi). Paneme kõik hoolikalt kirja, et vajadusel saaksid kaasa kõik olulised detailid – uksepaku, ukse lengid, ukse hinged, piirdeliistud, lukud, käepidemed.

2. Mõõdame ära sinu korteri või maja seinas oleva ava, et uks ikka kindlasti omale kohale sobiks. Oleme seda tuhandeid kordi teinud ja parem on, kui mõõtudega ei paneks mööda. Muidu võid osta endale ukse, millega pole miskit peale hakata.

3. Viime ära vana ukse ja paneme uue ukse ette. Toome sulle meie käest ostetud uksed kohale sinna, kuhu vaja ning paneme ette ka. Kui tahad, siis võtame vana ukse eest ja viime minema.

Üks hea põhjus tuli veel meelde – kui sul on objektil tööd pooleli, siis meie käest saad koos lukustusega AJUTISE UKSE. Siis, kui õiged uksed kohale jõuavad, saad ajutise ukse meile tagastada.


Vaata lähemalt, missugused on meie valikus olevad siseuksed ja välisuksed. Kui sul on küsimusi, siis võta meiega KONTAKTI või helista +372 510 8080

Kui asi hakkas meeldima, siis jaga meie postitust ka oma sõpradega.