Teenused erakliendile

Uksed Lukud OÜ tegeleb välisuste, siseuste, turvauste ja eriotstarbeliste uste ning lukustuse ja lukusüsteemide müügi ja paigaldusega.

Uksed Lukud OÜ on  Viljandi Aken ja Uks ning LIVA AB Nord tehaste ametlik esindaja.

Meie käest saad kõik, mis on seotud ustega. Toodame ja paigaldame erinevaid siseuksi ning välisuksi.  Kõige parem on meie käest tellida täisteenus, siis on kindel, et tellitud siseuks või välisuks sobib sinna, kuhu ta on mõeldud ning on pigaldatud objektile õigeaegselt.

SIIN ON VÄIKE GALERII MEIE TEHTUD TÖÖDEST

Mida me pakume

Selleks, et tuvastada teile vajaminev uks kutsume teid meie mugavasse salongi külla. Tasuta konsultatsiooni käigus teeme selgeks kõik vajamineva. Ikka selleks, et uks sobiks sinna, kuhu teda on vaja. Lisaks konsultatsioonile pakume teile:

Avade mõõdistamine.
See on vajalik, et tuvastada ukse käelisus ja ukse avamisel segavad faktorid, et ei tuleks paigaldusel üllatusi. Näiteks ukseava  liiga väike ja uks liiga suur

Uste transport objektile.
Mugav on tellida uksed otse objektile. Kes soovib, võib ustele ise järgi tulla Uksed Lukud OÜ salongi aadressil Allika tee 7.

Vana ukse demontaaz.
Võtame sinu vana ukse eest ja viime minema. Demotaazhi käigus jälgime hoolega, et maja konstruktsioon ei saaks viga.

Ukse paigaldus ettevalmistatud avasse
Uste paigaldusel tuleb valida õigeid paigaldus vahendid, et uks saaks korrektselt ette. Las teevad selle töö ära oma ala spetsialistid. Kui aga soov paigaldada uks ise siis varustame ka paigaldusmaterjalidega.

Liistude paigaldus.
Paneme liistud vastavalt sinu soovile kas ühele poole ust või siis kahele poole. Liistud on hea panna paika samaaegselt ukse paigaldusega.

Asenduksuks
Mõnikord pole sul ust kohe käepärst võtta. Meie käest saad koos lukustusega asendusukse, kui ehitustööd on veel pooleli. Toome selle sulle kohale ja paneme ette ka.

 
Kui sul on puudu siseuksed või välisuksed, siis võta meiega KONTAKTI. Meie aitame sind. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.