TEENUSED ÄRIKLIENDILE

Meil on hea kogemus suurte objektidega töötamisel – oleme koostöös tellijate, disainerite ja arhitektidega tootnud nii tavapäraseid kui ka väga erilisi lahedusi. Uksed Lukud OÜ on  Viljandi Aken ja Uks ning LIVA AB Nord tehaste ametlik esindaja.

Meie käest saad kõik, mis on seotud ustega. Toodame ja paigaldame erinevaid siseuksi ning välisuksi.  Kõige parem on meie käest tellida täisteenus, siis on kindel, et tellitud siseuks või välisuks sobib sinna, kuhu ta on mõeldud ning on pigaldatud objektile õigeaegselt.

NOBLESSNERI KORTERID – kompromisstu kvaliteet.

Noblessneri Sadamalinnakus valmivad Eesti mereäärseimad kortermajad. Meid seob selle projektiga unikaalne koostöö – valmistame ja paigaldame kõikide Noblessneri kortermajade siseuksed ja välisuksed.

Koostöölepingu allkirjastasime Mais 2017 ning esimesed majad valmivad Noblessneri kvartalis juba 2017 aasta lõpuks. Selle koostöö raames toodame ja paigaldame vastavalt tellija soovile üle 1200 ukse. Ustega kaasnevate liistude kogupikkuseks on üle 10 kilomeetri.

 

SIIN ON VÄIKE  GALERII MEIE TEHTUD TÖÖDEST

TEENUSED, MIDA PAKUME ÄRIKLIENDILE

Erinevad siseuksed ja välisuksed. Toodame sinu jaoks just sellised uksed, mida vajad. Meie valikus on nii puidust kui ka metallist uksed, tule- ja helikindlad uksed, niiskuskindlad uksed jm eriotstarbelised uksed, kui selle jaoks peaks olema vajadus. Uste viimistluse osas pakume väga erinevaid võimalusi – kataloogi alusel värvimine, õlitamine, spoonimine vms. Lisaks saad meie käest kõik, mis ühe ukse külge peab käima – hinged, lävepakud, lukud, käepidemed, liistud, klaasid. Kõiki uksi toodame nii standard, kui ka erimõõdus.

Avade mõõdistamine. See on vajalik, et tuvastada ukse käelisus ja ukse avamisel segavad faktorid, et ei tuleks paigaldusel üllatusi. Näiteks ukseava liiga väike ja uks liiga suur või on ukselengid liiga õhukesed saanud.

Uste transport objektile. Mugav on tellida uksed otse objektile. Kes soovib, võib ustele ise järgi tulla Uksed Lukud OÜ salongi aadressil Allika tee 14.

Vana ukse demontaaz. Võtame sinu vana ukse eest ja viime minema. Demotaazhi käigus jälgime hoolega, et maja konstruktsioon ei saaks viga.

Ukse paigaldus ettevalmistatud avasse Uste paigaldusel tuleb valida õigeid paigaldus vahendid, et uks saaks korrektselt ette. Las teevad selle töö ära oma ala spetsialistid. Kui aga soov paigaldada uks ise siis varustame ka paigaldusmaterjalidega.

Liistude paigaldus. Paneme liistud vastavalt sinu soovile kas ühele poole ust või siis kahele poole. Liistud on hea panna paika samaaegselt ukse paigaldusega.

Asenduksuks Mõnikord pole sul ust kohe käepärst võtta. Meie käest saad koos lukustusega asendusukse, kui ehitustööd on veel pooleli. Toome selle sulle kohale ja paneme ette ka.

Lisaks erinevate ustele ja mõõdistamisele saad meie käest ka disaininõustamise, transpordi, uksepakud, ukseliistud, uksehinged, lukud ja käepidemed ja üldse kõik, mis on seotud siseustega või siis välisustega.

Kõikidele meie poolt toodetud ustele kehtib 2 aastane garantii. Kui võtad meie käest täisteenuse, siis üllatame sind ka mõnusa hinnasoodustusega.

 

Kui sul on puudu siseuksed või välisuksed, siis võta meiega KONTAKTI. Meie aitame sind. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.