NOBLESSNERI KORTERID

NOBLESSNERI SADAMALINNAKU KORTERID – see on kompromisstu kvaliteet.

Noblessneri Sadamalinnakus valmivad Eesti mereäärseimad kortermajad. Meid seob selle projektiga unikaalne koostöö – valmistame ja paigaldame kõikide Noblessneri kortermajade siseuksed ja välisuksed.

Koostöölepingu allkirjastasime Mais 2017 ning esimesed majad valmivad Noblessneri kvartalis juba 2017 aasta lõpuks. Selle koostöö raames toodame ja paigaldame vastavalt tellija soovile üle 1200 ukse. Ustega kaasnevate liistude kogupikkuseks on üle 10 kilomeetri.

UKSED LUKUD OÜ on Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja ning edasimüüja

ning kõige parema ülevaate meie pakutavast saate siis, kui astute meie salongist läbi.

Oleme kohal igal tööpäeval kl.09.00-17.00.
Igaks juhuks võid ette ka helistada numbril +372 510 8080, et oled tulemas.

 Meie eesmärk on pakkuda kliendile  lahendust vastavalt kliendi soovidele. Tänu mitmetele väga erinevat toodangut pakkuvatele tarnijatele, saavad teostatud ka kõige nõudlikuma profiiliga avatäited.

Võib öelda- kui mujalt ei saa, siis meie käest ikka saab. Takistuseks ei ole laiad lengid, erimõõdus avatäited, kõikvõimalikest materjalidest uksepakud ja uksekatted. Lisaks saab klient alati kaasa ühtse toimiva lahenduse avatäidete ja lukustuse vahel

 

 


Vaata lähemalt, missugused on meie valikus olevad siseuksed ja välisuksed. Kui sul on küsimusi, siis võta meiega KONTAKTI või helista +372 510 8080

Kui asi hakkas meeldima, siis jaga meie postitust ka oma sõpradega.