PUITAKNAD

Meie valikus on kvaliteetsed puitaknad. Müüme ja paigaldame Viljandi Aken ja Uks toodangut. Meilt saad klassikalised puitaknad oma kodule. Lisaks on meil valikus ka suvila aknad ning puitalumiiniumaknad.

Kõikidele meie müüdavatele puitakendele rakendub tehase garantii. Juhul, kui tellid paigalduse meie käest, siis saad Tallinn-Harjumaa piirkonnas transpordi täitsa tasuta. Valmis tooteid meil laos ei ole – seega tuleb arvestada ca 4-8 nädalase tootmisprotsessiga enne, kui oma uued puitaknad kätte saad.

Pakume sulle võimalust ka vanade akende demonteerimiseks ning ära veoks. Juhul, kui sul ei ole aknaid kuskil ladustada (mõnikord on see vajadus täitsa olemas), siis saad oma uusi aknaid eelneval kokkuleppel turvaliselt ladustada meie juures. Kuna ühesuguseid aknaavasid ei ole olemas, siis on väga mõistlik, kui tellid meilt ka aknaavade mõõdistamise – siis on kindel, et sinu uued puitaknad ikka avadega sobivad.

Vaata SIIT, missuguseid aknaid saad meie käest osta või loe rohkem, miks puitaknad on hea valik meie veebilehelt www.puitaknad.ee