SISEUKSED ERITELLIMUSEL

 

Uksed Lukud OÜ käest saad ilusad ja kvaliteetsed siseuksed eritellimusel.

Pakume Viljandi Aken ja Uks siseuksi nii standardlahendustena kui ka eritellmusel. Lisaks siseustele saad meie käest ka ukselengid, lukud, hinged ja muu vajaliku, mis peab ühe siseukse külge käima.

Kui soovid valmistada uksed eritellimusel, siis on sul võimalik ise valida  ukse materjali, käelisust, värvi, profiili ning aksessuaare.

Aitame sul valida välja sulle sobilikukd uksed ning  kui soovid, siis mõõdistame ukseavad, demonteerime vanad uksed ja paigaldame uued. Kui tellid meilt paigalduse ja mõõdistuse, siis on transporditeenus Harjumaa piires tasuta. Kõikidele meie käest ostetud ustele kehtib garantii kuni 2 aastat.

Kõik meie valikus olevad  SISEUKSED LEIAD  VILJANDI AKEN JA UKS KATALOOGIST.

 

SIIN ON VÄIKE GALERII MEIE TEHTUD TÖÖDEST

MIDA ME PAKUME

Selleks, et tuvastada teile vajaminev uks kutsume teid meie mugavasse salongi külla. Tasuta konsultatsiooni käigus teeme selgeks kõik vajamineva. Ikka selleks, et uks sobiks sinna, kuhu teda on vaja. Lisaks konsultatsioonile pakume teile:

Avade mõõdistamine.
See on vajalik, et tuvastada ukse käelisus ja ukse avamisel segavad faktorid, et ei tuleks paigaldusel üllatusi. Näiteks ukseava  liiga väike ja uks liiga suur

Uste transport objektile.
Mugav on tellida uksed otse objektile. Kes soovib, võib ustele ise järgi tulla Uksed Lukud OÜ salongi aadressil Allika tee 14.

Vana ukse demontaaz.
Võtame sinu vana ukse eest ja viime minema. Demotaazhi käigus jälgime hoolega, et maja konstruktsioon ei saaks viga.

Ukse paigaldus ettevalmistatud avasse
Uste paigaldusel tuleb valida õigeid paigaldus vahendid, et uks saaks korrektselt ette. Las teevad selle töö ära oma ala spetsialistid. Kui aga soov paigaldada uks ise siis varustame ka paigaldusmaterjalidega.

Liistude paigaldus.
Paneme liistud vastavalt sinu soovile kas ühele poole ust või siis kahele poole. Liistud on hea panna paika samaaegselt ukse paigaldusega.

Asenduksuks
Mõnikord pole sul ust kohe käepärst võtta. Meie käest saad koos lukustusega asendusukse, kui ehitustööd on veel pooleli. Toome selle sulle kohale ja paneme ette ka.

 

Kui sul on puudu siseuksed või välisuksed, siis võta meiega KONTAKTI. Meie aitame sind. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.