SISEUKSED KORTERILE

 

Uksed Lukud OÜ käest saad ilusad ja kvaliteetsed siseuksed oma korterile.

Siledad ja profiilsed siseuksed on traditsioonilised uksed, mis sobivad erinevatesse interjööridesse. Siseuks mängib olulist rolli ruumi kujundamisel, samas võib tal olla ka mitmeid praktilisi lisafunktsioone, nagu tule-, müra- ja niiskuskindlus. Värvitud sileuksed on enamlevinud siseukse tüüp. Sileuks on klassikaline sileda pinnaga uks, profiilne uks on sissepressitud mustriga.

Meie pakume Viljandi Aken ja Uks toodangut. Meie valikus on ühe- ja kahepoolsed siseuksed. Klaasiavadega ustel on võimalikud erinevad raamijaotused ja klaasitüübid. Siseukse lengid valmistatakse kvaliteetsest männipuidust. Standardsel siseuksel on 2014 lukukorpus ja FT-65 KS hinged. Vajadusel on komplektis tammepuidust lävepakk. Põhiliseks ukseviimistluseks on värv, spoonitud uste puhul kasutatakse peitse, õlisid ja lakke.

Kõik meie valikus olevad  SISEUKSED LEIAD  VILJANDI AKEN JA UKS KATALOOGIST.

SIIN ON VÄIKE GALERII MEIE TEHTUD TÖÖDEST

Niiskuskindlamaid siseuksi võib toota sile- või profiilustena, samuti klaasiavadega ustena. Niiskuskindlam siseuks sobib koduseks vannitoaukseks.

Niiskuskindlaid siseuksi kasutakse köetavates töö- ja eluruumides. Ukse pealispind on kaetud kõrgsurvelaminaadiga ja ukselehe servad on valmistatud kase-, saare- või tammepuidust. Uks talub lühiajalist lausvett ja kasutamist suure relatiivse õhuniiskuse tingimustes, mille järel peab ruumis toimuma intensiivne õhuvahetus, et niiskus langeks normaalsele tasemele. Niiskuskindel siseuks sobib pideva kasutusega duširuumidesse, üldkasutatavatesse pesuruumidesse, ujulatesse.

Tugevdatud siseuksed on mõeldud kohtadesse, kus uste kasutamine on intensiivsem. Seda tüüpi uksed on kaalult raskemad ja vastupidavamad. Tugevdatud siseuksed on sobivad ühiskondlikondliksesse hoonetesse, nagu bürood, haiglad, kooolid ja lasteaiad.

Konstruktsioon – mantliga ukseleht paksusega 40 mm. Sisu kärg 34 mm ümbritsetud puidust karkassiga ja pealistatud mõlemalt poolt 3 mm puitkiudplaadiga. Vertikaalsed servad kaetud servakandiga.

Spoonitud siseustel kasutame nii püst- kui ristspooni. Tellida saab erinevaid puiduspoone, mille hulgas on paljude puuliikide naturaal- või tehisspoonid. Spooni valikul juhime tähelepanu sellele, et spoonil esineb tihti värvimuutust, oksakohti ning teisi puidule loomulikke eripärasusi, sest looduses on iga puidutüvi eri tooni ja tekstuuriga. Viimistluseks saab valida peitsimise, õlitamise, lakkimise vahel. Tehiskatetest kasutame tammemelamiini.

Männipuidust siseuksed  –  männipuidust siseuks on traditsiooniline täispuituks, mis sobib kõikidesse interjööridesse. Uksi toodame lakituna või viimistlemata. Viimistlemata ust on võimalik õlitada, peitsida, lakkida või värvida paljudes võimalikes värvitoonides. Korraliku hoolduse puhul kestavad uksed mitmeid põlvkondi.

 

 

Kui sul on puudu siseuksed või välisuksed, siis võta meiega KONTAKTI. Meie aitame sind. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.