VÄLISUKSED ERAMAJALE

 

Uksed Lukud OÜ käest saad ilusa ja kvaliteetse välisuksed oma eramajale.

Pakume Viljandi Aken ja Uks välisuksi nii standardlahendustena kui ka eritellmusel. Lisaks välisuksele saad meie käest ka ukselengid, lukud, hinged ja muu vajaliku, mis peab ühe siseukse külge käima.

Välisuksed on eritehnoloogia alusel valmistatud väljapoole avanevad uksed, mis suudavad taluda meie põhjamaise kliimaga kaasnevaid temperatuuride erinevusi.

Uksekomplekt koosneb ukselehest, lengist, lävepakust, hingedest ja lukukorpusest. Valmistame nii spoonitud (teak) kui ka värvitud, klaaspaketiga ning ilma klaaspaketita, erinevate laiuste ja kõrgustega välisuksi. Standardina on välisukse muster avanemise pool.

Teakspooniga välisustel freesime ukselehele mustri või katame spoonitud dekoratiivkilpidega. Klaasiavadega ustel on kahekordne klaaspakett. Uksed on vastupidavad ja soojuskindlad tänu niiskuskindlale polüstüreenplaadile ja kujukindluse tagavad alumiiniumlehed konstruktsioonis.

Klaasiavata uste puhul on soojapidavus U =0,77 W/m²K ja klaasiavaga uste puhul on U=1,0 W/m²K. Lävepakk on tammepuidust ja kaitstud alumiiniumliistuga. Toodame ühe (T1) ja kahe (T2) tihendiga välisuksi. Ühe tihendiga välisuks sobib eriti hästi tuulekojaga ja kahe tihendiga välisuks ilma tuulekojata eramutesse.

Välisuksed, mida toodame on standardmõõtudes 890 x 2088 mm või 990 x 2088 mm.Võimalik on tellida ka kahepoolseid ja laiendiga uksi, mis võimaldavad avatavaks teha laiemaid avasid.

Aitame sul valida välja sulle sobilikukd uksed ning  kui soovid, siis mõõdistame ukseavad, demonteerime vanad uksed ja paigaldame uued. Kui tellid meilt paigalduse ja mõõdistuse, siis on transporditeenus Harjumaa piires tasuta. Kõikidele meie käest ostetud ustele kehtib garantii kuni 2 aastat.

Kõik meie valikus olevad  VÄLISUKSED LEIAD VILJANDI AKEN JA UKS KATALOOGIST

 

SIIN ON VÄIKE GALERII MEIE TEHTUD TÖÖDEST

Lisaks välisustele toodame välistingimustesse sobivaid klaasseinu ehk framuuge, mida saab paigaldada välisukse kõrvale või peale. Mitteavanevaid framuuge on võimalik kombineerida umbsete ehk mitteläbipaistvate osadega.

Toodame sertifitseeritud tuldtõkestavaid välisuksi VU-T1/EI30/Rw 35 dB. Võimalik on tellida soojapidavamat ja energiasäästlikumat välisust Thermo.

Ukse sisuks on tavapärasega võrreldes soojapidavam isolatsioonimaterjal ja klaasiks kasutatakse kolmekordset energiasäästlikumat klaaspaketti. Klaasiavata ukse puhul on soojapidavus U =0,68 W/m²K ja klaasiavaga U =0,78 W/m²K . Thermo välisuksena saab tellida kõiki välisukse mudeleid.

 

Kui sul on puudu siseuksed või välisuksed, siis võta meiega KONTAKTI. Meie aitame sind. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.