Puidust välisuksed korterile

Puituks on alati klassikaline ja stiilne valik – olgu siis tegemist eramaja või hoopiski korteri välisuksega. Kui otsid oma korterile puidust välisust, oled sattunud täpselt õigesse kohta.

 

Miks eelistada korteri välisuksena puituksi?

Tugevus. Puituksed on tugevad ning kestavad kaua. Tihti kauemgi kui teistest materjalidest uksed. 

Soojapidavus. Puit on üks soojapidavamaid välisuksematerjale

Naturaalne mürasummutaja. Samuti summutavad puidust uksed väga hästi müra. 

Võimalus parandada. Vastupidiselt paljudele teistele materjalidele, on puituksi üsna lihtne parandada. Rääkimata sellest, et laki või värviga värskendades näevad nad alati välja kui uus. 

 

Mida korteri välisust valides silmas pidada

Uks peab sobima kortermaja koridori ülejäänud ustega nii värvilt kui ka stiililt. Ehk kui naabritel on puidust välisuks, peaks ka sinul olema. 

Vali õige uks. Tavaline siseuks ei sobi korteriukseks. 

Tähtis on, et uks oleks tule- ja helikindel. 

Puidust välisuksed korterile on tänapäevasel turvalised, kuid vargate peletamisel on kõige olulisem kvaliteetne lukk. Soovitame valida turvaluku, mis on küll kallim, kuid seetõttu ka tõhusam. 

Meie uksekomplekti kuuluvad ukseleht, lenk, lävepakk, hinged ja lukukorpus. Meie valikus on nii spoonitud (teak) kui ka värvitud, erinevate laiuste ja kõrgustega puidust välisuksed korterile.

Kolm põhjust, miks meiega koostööd teha

1. Aitame suuremate ja väiksemate detailidega

Ust valides on rohkelt olulisi detaile, alates ukse käelisusest ja sellest, kas uks avaneb sisse- või väljapoole, lõpetades erinõuete ja piirdeliistudega. Oleme sinu kõrval, et sinu uks valmiks selline nagu soovid.

2. Teeme kindlaks, et uks sobib omale kohale

Mõõdame ära sinu korteri seinas oleva ava. Tegemist on tähtsa toiminguga, sest vastasel juhul võid endale kogemata osta ukse, millega pole suurt midagi teha.

3. Transpordime ja paigaldame

Viime vana ukse ära ja paneme uue ette.

Skandinaavias hinnatud puidust välisuksed korterile

Oleme Viljandi Aken ja Uks ametlik esindaja. Meie müüdavad puidust välisuksed korterile on kvaliteetsed ning Skandinaavias hinnatud. 

Kui sind huvitavad puidust välisuksed korterile või sul on muid küsimusi meie uste kohta, võta meiega julgelt ühendust. Vastame kõikidele küsimustele ning oleme nii nõu kui jõuga teile ukse valikul abiks.