PLII KAITSEGA SISEUKS EASY DENTAL HAMBARAVILE


OBJEKT : Easy Dental hambaravi
Selle objekti sisekujundajal oli kindel soov saada profiilne siseuks Caspian erivärvitooniga Viljandi Aken ja Uks toodang.

Lisaks oli vaja samasugust siseust mis sobiks röntgen ruumile ja näeks välja samasugune nagu siseuks Caspian. Nimelt röntgen ruumi uksel peab sisse olema paigaldatud 1mm paksune plii kaitse !!! Uks sai toodetud Liva AB Nord uksetehases ning plii kaitse sai paigaldatud uksele, ukselengile ja samuti ukse liistudesse. Uksed ja liistud said viimistletud sama värvitooniga.

 

Meie tööprotsessi kuulus uste tarnimine ja lukustuse paigaldus. Uksed Lukud OÜ korraldas uste ladustamise ja tarnimise objektile just siis, kui selleks oli õige aeg.

 

Kogu töö vormistasime nõuetekohaselt ja tellija sai meilt kaasa kogu siseustega seotud dokumentatsiooni. Meie töödele andsime ka 2 aastase garantiiaja.

 

VAATA KA NEID MEIE TEHTUD TÖID

 

Kui sina tahad endale ka selliseid ilusaid siseuksi, siis võta meiega KONTAKTI. Kui sa täpselt ei tea veel, mida sul vaja on, siis loe siit, KUIDAS MEIE SIND AIDATA SAAME või vaata otsa meie GARANTII TINGIMUSTELE. Need on head.